Įmonė

Eksportas

Saugios bei komercinės spaudos produkciją tiekiame į Latviją, Estiją, Baltarusiją, Ukrainą, Uzbekistaną, Kazachstaną, Norvegiją, Švediją, Angliją ir kitas užsienio rinkas.

Eksportas

Nuo 1999 m. eksportuojame spaudos gaminius į užsienio šalis. Didžiąją dalį eksporto gaminių sudaro transporto ir loterijos bilietai, plastikinės kortelės ir pasai.

2009 m. pasirašėme dvejų metų kontraktą su Norvegijos jūrų direktoratu – spausdinsime naujuosius Norvegijos jūrininko pasus. Tai yra pirmas kartas istorijoje, kai Vakarų Europos valstybė patikėjo savo piliečių asmens tapatybės dokumentus spausdinti Lietuvos įmonei. Tais pačiais metais gavome užsakymą gaminti ir Estijos kapitono korteles. Tai, jog mums patikima tokių svarbių dokumentų gamyba – ne tik įmonės įvertinimas, bet ir reikšmingas faktas visai Lietuvai. Tai šalies technologinio pajėgumo ir Lietuvos kaip patikimo tarptautinio partnerio pripažinimas, parodantis, jog mes galime pasiūlyti konkurencingą kainą, gerai valdomus procesus, aukštą kokybę, platų gaminių spektrą ir greitą pristatymą.

Turėdami didelį gamybinį potencialą nuolat ieškome naujų galimybių ir patikimų verslo partnerių užsienio rinkose. Šiuo metu mūsų teikiamomis paslaugomis intensyviai domisi Vidurinės Azijos šalių (Kazachstano, Azerbaidžano, Uzbekistano, Armėnijos) užsakovai.

2009 m. iš viso eksportavome produkcijos už 4 120 000 litų, tai yra 29 % daugiau lyginant su 2008 m.