Lodvila

Pajėgumas

Siekdami pateisinti visus užsakovų lūkesčius pastaruoju metu daug investavome į naujų technologijų įsigijimą. Bendra investicijų į naujausią įrangą suma – daugiau nei 50 milijonų litų. Įsigijome ne tik spaudos mašinų, bet ir įrenginių, leidžiančių paspartinti gamybos procesą bei pagerinti gaminių kokybę.

Dideli gamybiniai pajėgumai ir platus asortimentas

2007–2009 m. įgyvendinome du Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos projektus bendrai 21,04 mln. litų sumai – tai leido dar labiau praplėsti mūsų technines galimybes bei padidinti gamybos apimtis.

Įsisavinę naujas technologijas ir įrangą pradėjome gaminti dokumentus, kuriuos anksčiau Lietuvos Respublika užsakydavo užsienyje. Todėl Lietuvoje jau liko dešimtys milijonų litų, kurie anksčiau buvo mokami užsienio tiekėjams.

Pagaminome ir sėkmingai realizavome šiuos gaminius: Lietuvos jūrininko knygeles, Valstybės tarnautojo pažymėjimus, Norvegijos jūrininko knygeles, asmens tapatybės (ID) korteles, vairuotojo pažymėjimus, elektroninius bilietus ir kitus aukščiausio saugumo reikalaujančius elektroninius dokumentus.

Kadangi gaminame moderniausius ir labiausiai apsaugotus dokumentus, investuojame tik į gerai žinomų ir pripažintų gamintojų įrangą – „Heidelberg“, „Man Roland“, „Mühlbauer“, „Müller Martini“, „Polar“ ir kitą.

Turime visą reikalingą moderniausią spaudos paruošimo, spaudos ir pospaudiminių darbų techninę įrangą. Pagal turimų spaudos įrenginių skaičių esame Lietuvos spaustuvė lyderė. Nuolat atnaujiname savo techninę bazę – tai mums leidžia aukščiausios kokybės produkciją gaminti greitai ir efektyviai.

Praplėtėme plastikinių kortelių gamybos galimybes – dabar galime gaminti didelius tiražus greitai bei mažesnėmis sąnaudomis.

Šiuo metu vieninteliai Lietuvoje galime pagaminti daugiasluoksnes plastikines korteles, atitinkančias aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus.